Parapsychlogie, koučink

Skrze své učení, vlastní zkušenost, své zvědomování Vám nabízíme

průvodce Vaší cesty...někdy člověk nerozumí, co se děje, proč se to děje, jak dlouho to bude trvat, co s tím....Proč se mi to děje? Míváte také takové otázky na sebe? Proč zrovna já? CO jsem komu udělal .la? Jak se učíte vděčnosti a pokoře? Víte, co to jsou slova, rozumíte obsahu slov? Co je za těmito slovy? Co je za těmi událostmi, které se dějí? Blbost, reagoval by někdo...vždyť ostatní taky dělají tohle a tamhle to, a prochází jim to.....Proč je tady stále násilí, lži a mnoho jiné negace? Já tomu nerozumím...chceme lásku a kde vlastně ona bydlí? Kde je můj zdroj síly? Ti lidé jsou takoví a ......., a oni mi dělají tohle...tak já budu taky....Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá...říká jedno přísloví. Ano...je tomu přesně tak.

Co je moudrost a co je chytrost? Jak se cítíte zrovna Vy? Moudrý nebo chytrý?

Já a mnoho dalších bytostí už víme, že se vším dá něco dělat, něco podniknout. Změnit tok energií, uvolnit bloky, které volají...my jsme tady. dělej s námi něco, už je TEN SPRÁVNÝ ČAS! Máte volbu....nechat být nebo jít do akce!

Existují přírodní zákonitosti a ty prostě PLATÍ. Zkoumám je už mnoho let a vězte, že opravdu platí. Nejde jít proti nim, jsou silnější a účinější. Nejdou vymyslet, oni prostě JSOU. Jsou všude, nejde se před nimi schovat a ani utéct. Je nutné je žít. A vězte, že ony Vás vždy dovedou na tuhle cestu poznání různými životními situacemi. Každý den objevuji moudrost tohoto VESMÍRNÉHO ŘÁDU. On tu spravedlnost vždy nastolí a je jedno jestli je to v této inkarnaci, či v další .....

Obrovský respekt k učení a vděčnost otevírají v ruku v ruce s pokorou další dveře k novému věnomí,

k jiné kvalitě ŽIVOTA.

Jak pracujeme?

Ve skupině s lidmi, ukazujeje jim způsoby, které mohou použít a tím rychleji opustit realitu, která jim zrovna nevyhovuje. Pracujeme společně na vyšším způrochodnění energetického toku, zvýšení frekvencí.....Jak se jednoduše říká -Vyšší BERE- To ale pochopíte, až se k nám podíváte.

Učíme se jednoduché techniky, které vedou ke zkvalitnění života. Navízíme Vám zkratky.

Individuální terapie ?

ANO, cca 2 - 2,5 hodiny v procesu strukturované analýzy, božského vedení se podíváme na podstatu a PRavdu, kterou žijete ve svém srdci a fyzickém těle. Naše tělo je nesmírně moudré a skrze auvíčka nám posílá informace o tom....jdeš špatným směrem, tady si něco uložil ke mne a mne už to tak tlačí, že ti už dlouho říkám....můžeš ten blok už uvolnit?

NIKDO JINÝ neumí a ani nemůže žít život za Vás. JSTE TADY SAMI ZA SEBE, každá ta jedinečnost života uložená v jednom lidském těle, ve svém bytě. Jak se Vám breitling klockor kopior tam bydlí? Uklízíte v něm? Bolí? Ale nemusí, už nemusí.......

Můžeme si popovídat s Vašimi orgány, podívat se na to, jak se jim u Vás bydlí. Žijete svůj život nebo ještě starý sovtware...hlavně aby ti druzí, na mne přeci nezáleží...... jak je to s Vaší sebeláskou, sebeúctou.....BOlí Vás kolena?....Každá změna a zaměřená pozornost už vše mění do jiné kvality.

Zvědomit si pravdu na energetické úrovni v hloubi Vašeho těla, které určují Vaši realitu a Vám se nedaří žít jinou kvalitu. Vše má své odpodstatnění a je tak naprosto správné. Spolu se podíváme pravdě do očí, natčteme vnitřní software a kdo ho může změnit? JENOM VY SAMI.

Děkuji Vám, že jste už zkamarádili s Vaší odvahou a právě teď vykračujete na svou novou cestu uvědomění.

CO děláte pro sebe, děláte zároveň pro ostatní, protože My už víme...že TY JSI JÁ a JÁ JSEM TY. Jednota života nás spolila. Ty jsi součástí mne, a já jsem součástí tebe a celý vesmír je součástí nás.